Пластическая хирургия

Дитяча модельна школа – ANTURAZH MODELS AGENCY

Дитяча школа моделей «ANTURAZH» – це комплексний підхід до розвитку дитини і перша сходинка на шляху до успіху.

Діти часто не вміють володіти своїм тілом, не можуть відкрити в собі багато талантів, не в силах самостійно справитися з комплексами, невпевненістю, сором’язливістю. Викладачі школи «ANTURAZH»   із задоволенням допоможуть у цьому малюкам та підліткам.Основне завдання нашої школи – всебічний розвиток  дитини. Малюки завдяки заняттям стають не тільки пластичними, вчаться володіти своїм тілом, набувають гарну поставу. Крім цього, вони стають більш життєрадісними, розвивають фантазію, в ході ігрових занять вчаться спілкуватися між собою, перемагають свої комплекси.Для багатьох дітей дитяча школа моделей «ANTURAZH»  стане початком в кар’єрі актора чи моделі. Для цього нами регулярно проводяться кастинги для дітей різного віку, професійні фотозйомки.У нас діти отримують різні навички, які знадобляться їм не тільки в роботі моделлю, але і в звичайному, повсякденному житті.

Дефіле
Завдяки цій дисципліні дитина навчається кільком стилям ходи для показу одягу: класичне дефіле, спортивні та шоу покази. Це надзвичайно важливий навик як для майбутньої моделі, так і для життя будь-якої дитини – вона вчиться бути розкутою та граціозною.

Сценічна мова

Дитина вчиться грамотно викладати свої думки, володіти голосом, розмовляти виразно, переконливо, грамотно. Навчання сценічної мови розковує, вчить виражати свої емоції і зовсім незамінна для тих малюків, які відрізняються підвищеною сором’язливістю і замкнутістю.

ЕтикетЦе дисципліна, яка потрібна кожній дитині. Досвідчені викладачі з етикету навчать дітей правильно вести себе в різних життєвих ситуаціях, підвищать загальну культуру дитини, познайомлять із традиціями та вимогами до поведінки. Завдяки заняттям з етикету дитина стане більш вихованою і, як наслідок, більш впевненою у собі.


Хореографія

Заняття з хореографії проходять в ігровій формі, діти із задоволенням розучують різноманітні танці, вчаться володіти своїм тілом. Присутні й вправи на розтяжку, для зміцнення різних груп м’язів. А крім усього іншого, діти на заняттях хореографією отримують заряд позитивних емоцій, вчаться любити власне тіло, стають енергійними та безпосередніми!

Акторська майстерність
Всі діти люблять бути артистами, з задоволенням грають в домашніх спектаклях. На заняттях з акторської майстерності досвідчені викладачі навчать їх усім тонкощам гри на сцені, позбавлять від сором’язливості і страху аудиторії, допоможуть навчитися правильно себе подавати і грати щиро. У результаті тренінгів дитина стає розкутою, розвиває фантазію і уяву.

Взаємодія з фото- і відеокамерою
На цих заняттях малюки і старші діти вчаться правильно поводитися перед камерою, не боятися її. Це – один з основних навичок моделі. Цьому, в ігровій формі, ненав’язливо і ефективно, навчають у дитячому модельному агентстві «ANTURAZH»

Наше агентство постійно проводять кастинги для різних проектів – реклами, журналів, дизайнерських виставок.

Журнал ANTURAZH (Антураж)