Пластическая хирургия

Список статей за 12.01.2012 » ANTURAZH

ico_news-3-5 Victoria’s Secret: секрет шику і жіночої чарівності

310x250_1326400650_vc-2

Вишуканість, сексуальність, розкіш і спокусливість – саме на цих чотирьох китах стоїть знаменитий бренд у світі білизни Victoria’s Secret. «Секрет Вікторії» (так перекладається назва всесвітньо відомого бренду) – компанія з 34-річною історією, яка понад 20 років займає місце Зевса на Олімпі жіночих примх. Моделі, які демонструють її білизну, «ангели» Victoria’s Secret, отримують від 100 тис. дол. до 1 млн. за показ. Модний бренд, який ощасливлює мільйони жінок, а заодно і їхніх чоловіків, охрестили феноменом сучасного шоу-бізнесу.

детальніше…

ico_news-3-5 Василь Вiрастюк – найсильніша людина України

310x250_1326399465_vasja

Немає в Україні того, хто б нічого не знав про Василя Вірастюка. Один із найсильніших чоловіків світу у повсякденному житті – проста людина, якій аж ніяк не притаманна зіркова хвороба. Дивлячись на те, як найвідоміший український стронгмен упевнено крокує життям, складно повірити, що кілька років тому сніжна лавина на турецькому гірськолижному курорті забрала життя його дружини Світлани. Сьогодні Василь знову одружений, виховує вже двох синів. Він не опустив рук, не здався. Про спорт та буденне життя – в ексклюзивному інтерв’ю для журналу “ANTURAZH”.

детальніше…

ico_news-3-5 Елітні дизайнери моди української

310x250_1326398315_33

Українська мода – складова сучасн ої культури, яка поступово стає індустрією європейського рівня. Одяг від укра їнських дизайнерів добре сприймають за кордоном, про що свідчить збільшення кількості європейських магазинів, які продають речі вітчизняних фахівців. Найпопулярніші постаті фешн-індустрії, ті у кого найбільше зіркових клієнтів і чиї речі продає найбільше європейських магазинів, – це Лілія Пустовіт, Андре Тан, Ольга Громова, Ірина Карава й та Олена Ворожбит/Тетяна Земскова.

детальніше…

ico_news-3-5 Марія Породко: Погода в домі – справа рук жінки

310x250_1326397352_porodko1

Усім нам, навіть якщо надворі вітер, дощ і негода, хочеться, аби вдома було тепло і затишно. І стосується це великою мірою тепла людських сердець. Не секрет, що погодою в кожному домі завідує жінка. Від її мудрості, розважливості, розуміння та чуйності залежить багато. Створити домашній затишок і приємну атмосферу, посприяти, аби коханий чоловік забув про важкий і напружений робочий день, та допомогти порадами – ось першочерговий план дій сучасної жінки. Кожній дружині поруч із чоловіком хочеться почуватися як за стіною, проте і жінка має бути для свого коханого опорою та порадницею. Секретами про те, як утримувати у родині такий необхідний емоційний баланс, творити сімейну гармонію та при цьому залишатися привабливою, з журналом “ANTURAZH” ділиться Марія Породко.

детальніше…

ico_news-3-5 Iрена Кваснікова: Мрії збуваються!

310x250_1326396963_kvasnikova_2

Подорожі завжди дарують безліч незабутніх вражень. А ось те, наскільки вони будуть приємними, залежить від якості організації поїздки. Директор туристичної компанії “Клуб сімейного відпочинку “Острів скарбів”, помічник депутата Львівської обласної ради Михайла Блавацького ВО “Свобода” Ірена Кваснікова розповідає про найбільш актуальні напрямки, особливості відпочинку та туристичного бізнесу.

детальніше…

ico_news-3-5

310x250_1326394682_geography-island-ibiza-bay393

Якщо ви думаєте, що в цьому житті не можна потрапити в рай, то глибоко помиляєтеся.Є на нашій землі місце, яке без перебільшення можна назвати раєм. Ті, для яких клубне життя – це не просто загадкові слова, а стиль життя, знаходять тут незабутні емоції. Мабуть, молоді енергійні любителі вечірок та й просто веселі люди зрозуміли, про яке місце йтиметься далі…

детальніше…

ico_news-3-5 Ярослав Гінка – УДАРний депутат

310x250_1326394505_ginka

Ще рік тому ніхто і не сподівався, що команда молодих ентузіастів на чолі з Ярославом Гінкою, тоді ще не дуже відомим громадським діячем, так стрімко увірветься на політичну арену міста та області. Сьогодні лідер місцевого осередку партії “Удар” здобув авторитет не тільки колег, але й мешканців Львова як талановитий політик, який прагне змінити обличчя міста.

детальніше…

Журнал ANTURAZH (Антураж)