Пластическая хирургия

Iрена Кваснікова: Мрії збуваються!

Подорожі завжди дарують безліч незабутніх вражень. А ось те, наскільки вони будуть приємними, залежить від якості організації поїздки. Директор туристичної компанії “Клуб сімейного відпочинку “Острів скарбів”, помічник депутата Львівської обласної ради Михайла Блавацького ВО “Свобода” Ірена Кваснікова розповідає про найбільш актуальні напрямки, особливості відпочинку та туристичного бізнесу.

Ірено, як давно ви працюєте у туристичній сфері?

У сферу туризму потрапила абсолютно випадково. За першою освітою я перекладач, тому після закінчення факультету іноземних мов мене запросили працювати перекладачем в одну ізраїльську фірму. І випадково знайомі запропонували роботу в туристичній агенції. Кілька років я була простим працівником, після чого захотілося запровадити щось цікаве і оригінальне, тому заснувала власну туристичну агенцію.

Важко було починати все з нуля?

Все, що починається з чистого листка, – важко. Найбільші труднощі виникали з організаційними питаннями, тобто придбанням хорошого, затишного офісу, бажано у центральній частині міста. Важко було зробити приємний дизайн, щоб клієнти почувалися максимально комфортно, підібрати досвідчений персонал. Існувало ще багато різних нюансів.

Як вважаєте, в чому полягає особливість вашої туристичної компанії?

Думаю, в індивідуальному підході до кожного клієнта, незважаючи на те, чи це VIP-клієнт, чи закохана пара, чи група студентів. Для кожної людини намагаємося перетворити відпочинок на своєрідну казку, здійснити маленьку мрію, підібрати відпочинок, здатний забезпечити максимум задоволення.

Чим ще заманюєте своїх клієнтів?

Намагаємося не перевантажувати їх зайвою інформацією. Є навіть такі клієнти, які телефонують до нас, називають тільки дату і коротко побажання, і ми самі підбираємо їм країну, місце відпочинку, замовляємо авіаквитки. Це свідчить про довіру, і ми ніколи не підводимо. Окрім цього, робимо своїм клієнтам оригінальні подарунки. Намагаємося кожен їхній прихід у нашу туристичну агенцію зробити своєрідним святом. Частуємо екзотичними фруктами та випічкою, коктейлями. Фішкою нашої турагенції є безкоштовний юридичний супровід усіх туристів.

А чи діє у вас система знижок, бонусів?

Кожному клієнту даруємо пластикову картку на знижку. Проводимо безліч акцій. У нас багато постійних клієнтів, для яких діє спеціальна програма лояльності, що дає змогу накопичувати різні бонуси і використовувати їх у подальшому для розрахунку.

Як взаємодієте безпосередньо з самими тур-операторами, адже у вашій роботі дуже велике значення має оперативність інформації, ну і надійність самого туру?

Ми працюємо з усіма міжнародними туроператорами, представленими в Україні Подорожі завжди дарують безліч незабутніх вражень. А ось те, наскільки вони будуть приємними, залежить від якості організації поїздки. Директор туристичної компанії “Клуб сімейного відпочинку “Острів скарбів”, помічник депутата Львівської обласної ради Михайла Блавацького ВО “Свобода” Ірена Кваснікова розповідає про найбільш актуальні напрямки, особливості відпочинку та туристичного бізнесу. та за її межами. Обов’язковою умовою для нас є наявність з боку операторів сертифікації, ну і, звісно, хорошої репутації. Клієнтам ми надаємо можливість ознайомлюватися з усіма документами, що пов’язані з їхнім туром, а це демонструє прозорість та відкритість діяльності нашої компанії. Ще однією гарантією для клієнтів може служити те, що наша компанія одна з небагатьох у Львові входить в Асоціацію лідерів туристичного бізнесу України, а також маємо знак якості АЛТУ. Кожного року наша компанія проходить акредитацію, а працівники – спеціальне навчання.

Які тури пропонує зараз ваша туристична агенція?

Сім’ям із дітьми ми пропонуємо дитячі канікули за кордоном тривалістю від місяця до півроку. Це можуть бути канікули з навчанням, адже ми тісно співпрацюємо з англійськими навчальними закладами. З весни також залучатимемо американські заклади. Для дорослих розроблено прямі рейси в Іспанію та Андорру – новинка цього сезону. У нас є екзотичні тури на Кубу та Шрі-Ланку. Для любителей гірськолижних спусків створено тур у Францію, Швейцарію, Фінляндію, також у нас є дитячий тур “Канікули з Санта-Клаусом”.

Чи є у вас оздоровчі тури, скажімо, для людей зрілого віку?

Звичайно. У цьому напрямі ми співпрацюємо з тур-операторами Чехії, Словаччини та Словенії. Пропонуємо лікування в Ізраїлі та Німеччині, якщо говорити про закордонні країни, або із закладами Трускавця, Моршина, Східниці, якщо йдеться про відпочинок в Україні. Це спатури, таласотерапія, тури для омолодження шкіри, суто лікувальні тури для людей із захворюваннями серця, кишково-шлункового тракту, ревматизму і т. д. Також пропонуємо тури-лікування у клініках Ізраїлю і Німеччини.

1326396964_kvasnikova_1Знаю, за бажанням клієнта ви можете організувати навіть весілля?

Така послуга є фішкою нашої компанії. Відтак, ми можемо організувати не лишень мандрівку до екзотичної країни, але і саму церемонію: від розписки до гучних гулянь – у старовинному замку чи на березі моря, наприклад, на Кубі, у Домініканській Республіці, Греції, Кіпрі, Таїланді.

На яку мінімальну суму може розраховувати пересічний львів’янин, аби поїхати на відпочинок?

Найбільш оптимальна сума цього сезону – від 400$ за відпочинок у Єгипті. Хоча є багато гарячих путівок, знижок. Розкажіть детальніше про гарячі путівки, які так люблять галичани… Ну, наприклад, клієнт оплачує тільки авіаквиток, а відпочинок у готелі отримує безкоштовно чи навпаки – ось так виглядає гаряча путівка. Переважно гарячі путівки актуальні для початку сезону весною, коли організовуються чартерні рейси в Туреччину, або взимку, коли пропонуються чартери до Єгипту. Це раннє бронювання. Можуть існувати також варіанти вирушити у Шрі-Ланку, Таїланд чи Грецію.

Що потрібно зробити пересічній людині для поїздки за такою “халявною” путівкою?

Для початку прийти до нас в офіс і залишити контакти нашим менеджерам із описом своїх побажань щодо відпочинку. Всі наші клієнти отримують розсилку електронною поштою та СМС всіх акцій, гарячих пропозицій і так далі. Багато туристів дуже критично ставляться до вибору місця відпочинку. А яким країнам надаєте перевагу особисто ви? Як правило, відпочиваю два рази на рік. Цього року була в Греції та у Туреччині, збираюся ще відвідати Об’єднані Арабські Емірати та гірськолижні схили Іспанії.

Які особливості бронювання новорічних турів?

Нічого особливого. Головне для туристів – мати чинні закордонні паспорти. З візовими режимами трішки складніше, але цього року посольства країн пішли нам назустріч, і, думаю, при отриманні візи особливих труднощів не виникне. Для цього потрібні український та закордонний паспорти, довідка з місця роботи, що засвідчує фінансовий стан сім’ї.

У вашої компанії дуже гарне гасло: “Мрії збуваються!”, а ваша особиста мрія вже здійснилася?

І які взагалі плани на майбутнє?

Моя особиста мрія ще, мабуть, не здійснилася, але я над її реалізацією вже працюю, і, думаю, вона незабаром здійсниться. Спочатку реалізуємо мрії наших туристів, а потім вже візьмемося за свої. Щодо планів на майбутнє, то з наступного року плануємо організувати мережу нашої компанії, створити ще кілька офісів у Західній Україні, збільшити кількість наших клієнтів, а ще розвиватися і рости.

Розмовляв Володимир Місяйло

Журнал ANTURAZH (Антураж)