Пластическая хирургия

Катерина Осадча: «Ми завжди там, де найкраще

Цьогоріч відомій українській програмі «Світське життя з Катею Осадчою» виповнилося 5 років, з нагоди річниці, керівники телепроекту влаштували всеукраїнський тур по найвідоміших нічних закладах у більшості регіонах України. Не оминуло святкування і Львова, до якого завітала найвідоміша світська «репортерка» країни, ведуча програми «Світське життя» Катя Осадча, з якою журнал «ANTURAZH» поспілкувався в ексклюзивній розмові.

– Програмі «Світське життя» виповнилося 5 років, хто допомагає вам реалізовувати популярний телевізійний проект?

– Звичайно, над проектом з самого початку працює команда. Це креативний продюсер, шеф-редактор, тому продукт − проект «Світське життя» −  це командний проект, і образ Каті Осадчої, і все те, що ви бачите на екрані, − це продукт роботи достатньо великої команди.

– Ідею програми запропонували особисто ви?

– Ні, це була не моя ідея, мене вибрали вже після кастингу. Я працювала на каналі, на якому запускався цей проект, і була однією з претенденток на цю роль.

1311589911_ax_1226_resize– У минулому ви були успішною моделлю, багато працювали за кордоном. Що змусило вас обрати журналістику, а не продовжувати кар’єру в модельному бізнесі?

Тому, що у той момент, коли працювала моделлю, вже тоді спостерігала за журналістами, які працюють за лаштунками модних показів, бачила журналістів, які працюють на світських заходах, і зрозуміла, що хочу займатися саме журналістикою. Хочу висвітлювати події, модні покази, на яких була за лаштунками. Я вже бачила, як все це відбувається, тому про свою модельну агенцію ніколи не думала. Закінчила модельну кар’єру  тому, що зрозуміла: хочу досягти максимальних результатів, наскільки це можливо, а у цьому бізнесі майже нічого не залежить від дівчини, тому  що це випадок, доля.

Ваша поява в журналістиці, яка є малоприбутковою справою, − це ваш обдуманий крок?

Так. Я приїхала в Україну, так сталося, що закохалася, вийшла заміж, народила дитину і вже після цього пішла займатися, вчитися і досягати поставленої мети.

   – як вам вдається настільки вміло провокувати відомих людей. І чи часто провокуєте у своїх  програмах друзів або ж інших людей які вам дорогі,  не боїтеся Зіпсути з ними дружні стосунки?

1311589897_dsc06830– Я не боюся. Журналіст не може боятися. По-перше, те, що хтось на мене ображається і хтось зі мною після інтерв’ю не розмовляє, − це не так вже й надовго, потім все ж таки вирішують, що потрібно і інтерв’ю давати, і знаходити спільну мову. По-друге, я не боюся взагалі нічого. Це наша робота. Наша мета − зробити максимально цікавий продукт, цікаву програму для максимальної кількості людей, тому ми це робимо з використанням усіх можливих методів провокації і сенсації.

– Чи багато таких людей в українському, російському шоу-бізнесі, кого можна зарахувати до кола вашого спілкування?

– З тими людьми, яких ви бачите на екрані, спілкуюся виключно на світських заходах, тому що, по-перше, маю дуже мало часу, а по-друге,  здебільшого, якщо з’являється вільний час, то займаюся родиною, дитиною. А коло мого спілкування − це буквально кілька людей, із якими я товаришую ще з дитинства.

– Що допомагає вашій програмі триматися на гребені  слави? Чи маєте якийсь спеціальний метод?

– Є такий: це команда − продюсер, генеральний продюсер, креативний продюсер, тобто всі ті люди, що роблять програму і ставлять перед собою все нові і нові цілі. Ми починали на телеканалі ТОНІС, зараз ми виходимо на каналі 1+1, з величезною аудиторією, у неділю ввечері − і це ще не межа, тому ми  щодня, щомісяця, щонеділі ставимо собі цілі все вищі і вищі, і ми їх досягаємо.

– Ваш основний дохід – журналістика? Чи є ще якісь засоби для заробляння грошей?

– Так, мій основний дохід – це журналістика. Хіба я можу ще чимось займатись, якщо я 24 години на добу працюю?

– Сьогодні ми присутні на 5-ій річниці у Львові. Які ще міста святкували разом з вами, і що найбільше запам’яталося, що хочете продемонструвати цим туром?

– Ми відсвяткували 10 липня у Києві 5 років «Світського життя» великою вечіркою у Ботанічному саду, де були присутні наші герої програми. Потім вирушили у тур Україною: Одеса, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк, Львів.  Ми хочемо, щоб вечірки такого рівня відбувались не тільки в Києві. Ми прагнемо  познайомитися зі своїми телеглядачами, тому що на ці вечірки привітати нас з 5-ою річницею приходять саме вони. Їх багато, ми їх бачимо, нам приємно з ними познайомитися  і отримати  вітання.

– А чому ваш вибір припав саме на « Fashion club»?

– Це наймодніше місце у Львові. Ми завжди там, де найкраще.

– Що потрібно зробити, аби привернути увагу Каті Осадчої, і вона підійшла та взяла інтерв’ю?

– Бути newsmakerom, відомою в Україні людиною і мати привід для спілкування.

1311589860_p2010571– Звідки Катя Осадча стільки знає про зірок, незважаючи на свою зайнятість?

– Я ж тому і зайнята. Це ж моя робота. Робота команди і редакторів, шеф-редактора. Перед кожною зйомкою ми з шеф-редактором опрацьовуємо абсолютно всі питання, які я поставлю на вечірці. Це достатньо велика робота: ми збираємо невеличку базу даних на усіх наших зірок,  російських, західних, дуже багато читаємо, робимо висновки.

– Яка подія запам’яталась найбільше з-поміж відвіданих в Україні чи за кордоном?

– Їх так багато. За останні 3 тижні я була у Нью-Йорку, 2 рази у Лондоні, Москві, і за цей час ми спілкувалися з ДрюБерімор, Сієною Міллєр, Євою Мендес, СінтієюНіксон, Браяном Адамсом… До цього влітку спілкувалися з Леонардо діКапріо, Анжеліною Джолі, тому як я можу виділити з всіх цих інтерв’ю  когось? Всі інтерв’ю були цікавими, яскравими, це були прем’єри, тижні моди у Лондоні, Нью-Йорку.

– Як вам вдається так близько підбиратися до зірок?

– У нас є редактор із міжнародних відносин, шеф-редактор – які працюють над цим питанням.

– Чи важко це?

1311589899_leto-krit-2008-131– Ми працюємо. Для нас немає слова «важко». Є слово «потрібно», і ми це робимо, це наша робота. На кожній ланці в нашій команді працюють надзвичайні професіонали, а я одна із частин цього механізму, де абсолютно всі є важливими.

– Скільки часу ви приділяєте сім’ї? Яке майбутнє плануєте для свого сина?

– Я приділяю максимальну кількість часу своїй родині, сину, настільки, наскільки це можливо. У ці два тижні, перші тижні вересня, я відвела його в школу і прямо з шкільної лінійки поїхала в аеропорт, аби летіти до Москви. Так само сьогодні зранку після відвідання школи одразу полетіла у Львів, вчора прилетіла з Лондона і поїхала з аеропорту забирати сина зі школи. Намагаюся максимально присвячувати увагу. Вклала сина спати, поїхала вирішувати справи. Мені нема коли спати: навіть, коли я приїжджаю пізно зі зйомок, зранку у планах знову школа, тому що це важливо для сина. Ми побудемо разом хоча би той час, коли разом у машині їдемо на навчання. Зазвичай мої вихідні з календарними майже ніколи не збігаються. Проте максимально багато часу віддаю дитині.

Журнал ANTURAZH (Антураж)