Пластическая хирургия

Віктор Бронюк: «Найбільша складність – це повірити у те, що ти робиш

Всіх завжди цікавить особисте життя інших, а якщо це стосується кумирів, тоді  ми стаємо «любопытными Варварами» з відомого прислів’я. А з цим, на жаль,  нічого не вдієш. Але ніхто ж не відірве наших гарненьких носиків, якщо вгамуємо цікавість і трохи відкриємо завісу в особисте життя лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка.

Коротка біографія

Віктор Бронюк народився  24.03.1979 році у селі Соколова Хмільницького району Вінницької області. Здобув вищу освіту на історичному факультеті Вінницького державного педагогічного університету. Одружився у 2008 році і нещодавно вдруге став батьком.

Офіційна історія гурту розпочалась навесні 2005-го року. Саме тоді декілька випускників Вінницького державного педагогічного університету остаточно зрозуміли, що музика в їх житті дещо більше, ніж просто студентська розвага, і розпочали репетиції… На одну з них випадково потрапив продюсер Олег Збаращук. Як відомо, аби оцінити товар, потрібно запропонувати його споживачеві чи то слухачеві. Так і зробили. 2 червня в місті Вінниця на розігрів групи «ТАЛІТА КУМ» вийшла група «ТІК» і представила перед тисячною аудиторією свої творіння. Дебют виявився вдалим, і саме ця дата − 2 червня − вважається днем народження групи «ТІК». Одного разу  саундпродюсеру Віталію Телезину потрапив до рук демозапис групи – і він погодився записувати «ТІК» у своїй студії «211». Протягом 2006 року склад групи змінювався, на початок травня був вже новий «ТІК», а вже 26 травня у Житомирі відбувся перший концерт з оновленим складом. Саме в той час, спільно з гуртом «Ляпіс Трубєцкой», записувалась пісня «Олені», прем’єра якої на національній радіостанції відбулась 24 вересня 2006 року, а вже незабаром знімався відеокліп. Саме з «Оленями» «ТІК» увірвався в український шоу-бізнес. За п’ять років «ТІК» викликав захоплення не тільки  України, а й слухачів за її межами. Позаду два альбоми і десять відеоробіт, але музиканти не зупиняються на досягнутому і надалі тішать своєю творчістю. Гурт отримав Першу Музичну Джем-FM-Премію НеПопса під назвою «Кращий дебют 2007 року», виступив на «Таврійських іграх» у 2007 році та завоював серця мільйонів слухачів.

1312047122_ybl_7062Приватне життя

Віктор разом із дружиною Тетяною, півторарічною донечкою Євою та Бронюком-молодшим, який з’явився на світ
11 жовтня цього року, живе у Вінниці. «Бажання їхати до Києва у нас немає, Вінниця набагато рідніша. А якщо треба у столицю — до неї машиною дві години. Це все одно, що в години пік перебратися з лівого берега Києва на правий. А третину життя проводити в корках і думати: «Та, блін, що я тут роблю, і нащо воно мені», — це не для нас. Тут  і повітря чистіше, і люди добріші», − зазначає співак. Під час нашої бесіди Віктор каже, що часу на сім’ю бракує, що хотілося би набагато більше проводити його з родиною, особливо тепер, коли народився син. Тому, природно,  кращий відпочинок для співака − у колі рідних. На запитання, скільки зазвичай спрямовується грошей на відпустку, співак із посмішкою відповідає: «А хто ж нам рахує?» і з ним важко посперечатися. Як же Віктор проводить вільний час? «Залежно від настрою, − каже співак, − це діти, кулінарія, малювання, будівництво. Важливо, скільки у мене вільного часу і що мати на увазі під цим. Категорія достатньо філософська».

Все частіше наші зірки займаються бізнесом, відкривають магазини одягу, приторговують нерухомістю, ще й власні парфуми випускають. Натомість  Віктор займається виключно творчістю, та й часу на бізнес нема. Гурт «ТІК» дає приблизно по чотири концерти на тиждень, виступає на корпоративах, а ще є цікаві проекти, останній з яких – шоу «Зірка+Зірка» на 1+1.

До речі, стосовно райдеру, за словами Віктора, організатори дивуються, що там відсутній алкоголь. І справді, за дослідженням журналу «ANTURAZH», у вимогах вітчизняних зірок, як правило, вказаний коньяк, переважно Hennessy. 

Якщо розглядати матеріальне питання, то у Віктора в гаражі, як неважко здогадатися, стоїть не автомобіль вітчизняного автопрому, а новенький Mercedes M-klasse. Якщо ж говорити про уподобання  в одязі, то тут спрацьовує правило: «Чим зручніше, тим краще», тому повсякденний гардероб співака складається з футболок, джинсів та кросівок, так само як і в нас… А от любов до музики у нього особлива, це музика його душі, його життя. На питання, чому ж саме такий стиль,  Віктор відповідає: «А чому я народився в Україні? Чому мої батьки − це мої батьки?  Все природно, ми нічого не вигадували і не сиділи  з модними саундпродюсерами, які радили: «О! Пацани! Вам треба співати реп»».

Йоготворчістьблизька та зрозуміла простим слухачам: вишиванки, море гумору та безмежналюбов до України та людей – все церобить гурт «ТІК» і ВіктораБронюкаособливим та навітьунікальнимявищем в українському шоу-бізнесі.

Бліц-інтерв’ю

Віктор, розкажіть, які труднощі ви подолали заради потрапляння до шоу-бізнесу ?

Закінчили інститут та педагогічні вузи,  працювали, вчилися і  продовжуємо опановувати нотну грамоту, пили, курили, грали  в карти. Найбільша складність – це повірити у те, що ти робиш. Працювати і не зупинятися на досягнутому.

З кимось  із представників вітчизняного шоу-бізнесу товаришуєте?

Ми ні з ким і не сварилися. Якщо називати те, що відбувається у нашому житті шоу-бізнесом, то йтиметься про спів-працю і спільні проекти, а не про дружбу. Дружба − вона лежить у іншій життєвій площині.

Ми не так багато часу проводимо  в українському шоу-бізі.  Для справжньої дружби  потрібен час та, напевно, необхідні якісь випробування, а за 15 хвилин за лаштунками це навряд чи можливе.

Чи були у вас курйозні випадки під час концертів?

Їх достатньо багато, кожен концерт не подібний на інший. Але час для курйозів ми залишаємо на так звані «Зелені концерти». Це останній концерт туру, де відриваються всі: і музиканти і техніки. Можуть на гітарі струни скотчем замотати, або пульнути замість феєрверку  борошно прямо в обличчя, або друзі щось підкинуть. Ви краще приходьте до нас на виступи.

Які плани на 2011 рік?

Грандіозні.  Не люблю говорити заздалегідь. І не через забобонність, просто хочеться не фантазувати, а спочатку зробити, а вже потім розповідати.

Що хочете побажати нашим читачам?

Здійснення дитячих мрій, любові, злагоди у родинах і, не буду оригінальним, міцного здоров’я.

1312047178_kopiya-2Цікаві факти:

До  лідерства у  гурті  «ТІК» Віктор Бронюк декілька разів змінював життєві ролі – був вчителем історії, художником, політтехнологом.

Життєва мета: Почути і побачити гармонію Всесвіту, дожити до комунізму.

Віктору насниласьйого майбутня дружина: «У мене часто бувають пророчі сни. От минає певний час, я приїжджаю в якесь місто і згадую: мені це снилося, я це бачив. Отож, одного разу наснилося, що біля автозаправки зупинилася легкова машина, з якої вийшла симпатична дівчина. Так і трапилося насправді. На в’їзді в місто нас зустріла дівчина: тепер моя дружина, а тоді – організатор концерту».

Весілля співака виглядало досить незвично: «Все відбувалося у спортзалі сільської школи, який прикрасили рушниками та хустками. На подвір’ї змонтували спеціальну сцену, поставили віз, в якому наливали самогон, а ще була діжка з квасом».

Валєрія Лєденко

Журнал ANTURAZH (Антураж)