Пластическая хирургия

Злата Огневич: «Не вважаю Ані Лорак своїм конкурентом» » ANTURAZH

Її голос почули сотні тисяч слухачів та телеглядачів України… Молода українська співачка Злата Огневич − голос усім відомої торгової  марки, після рекламного ролика якої вона прокинулась відомою на всю країну… Крізь сон  вона побачила все, що сталось наяву…. Ставши першою співаючою радіоведучою, вона не зупиняється на досягнутому  і впевнено прямує до своєї зіркової мети.

Злата Огневич − це ваш псевдонім, чи не так? А яке  справжнє ім’я?

Так, Злата Огневич −  сценічне ім’я, а справжнє, думаю, згодом дізнаються шанувальники, нехай все-таки слухачі звикають до одного імені.

Ви народилися в Росії, але переїхали в Україну. Розкажіть, як це сталося.

Мій батько – військовий хірург, служив на  підводному  човні  у  Російському північному   флоті. Усюди, де ми жили, було  холодно, адже  це  північна  Росія (довелося відчути навіть клімат Чукотки). А моя мати завжди  мріяла жити  біля моря, серед теплого сонця. І батько  реалізував цю  мрію. Так ми  переїхали до Криму, коли мені було 5 років. Добре, коли чоловіки  втілюють  мрії  жінок.

1313350901_zlata_ognevich_5Злато, яким було ваше дитинство? Відвідували гуртки, займались вокалом?

Я відвідувала  стільки   гуртків, що  навіть  сама   заплуталася: художнє ліплення, малювання, макраме, танці, акторська майстерність, навіть почала ходити   на моделювання  літаків. Проте музика  вимагала  усе  більше часу, і  довелося  залишити  все, окрім   танців. Вокалом  займалася  сама,  і  тільки  в Глієра  мені  допомогла викладачка естрадного співу Тетяна Русова. Коли   поступала, всі  думали, що  мала  вчителя, але помилялися:  я  була   самоуком.

Відомо, що ви закінчили інститут музики ім. Глієра. Що стало поштовхом до обрання кар’єри співачки?

Завжди співала  усюди, з ранку  до  вечора. Музика у мене в крові: навіть коли  її  не  слухаю, мелодії лунають  у голові. Можу  сказати, що  там  своя  фонотека. Я   ходячий  програвач!

І саме тому обрала Інститут  музики  ім. Глієра:  там  вчаться  і навчають музиці такі ж фанати.

Ви прославилися як перша співаюча радіоведуча в Україні…

На «Бізнес Радіо» було оголошено конкурс на першу співаючу радіоведучу . Надіслала демо-версію, в якій наспівала підводку для улюбленої пісні, мені зателефонували і повідомили про позитивний результат.

З саундтреку до рекламного ролика ТМ «Корона» починався творчий шлях Ані Лорак, а ось тепер  − ваш…

Не вважаю  Ані Лорак чи когось  іншого конкурентом.  Це все мої колеги, а в дитинстві Ані Лорак мені дуже подобалася. Також слухала багато зарубіжних співаків – Селін Діон, Еллу Фіцджеральд …

1313350884_zlata_ognevich_1«Корона» − це шлях до успіху?

Тішуся, що «Корона» обрала саме мене, адже я все-таки молода, тільки починаю і потребую підтримки. При цьому оцінили музику, яку ми робимо,  роботу всієї  команди,  композитора і продюсера Михайла Нєкрасова  − автора  всіх моїх пісень. Ми планували випустити українську пісню, отже,  записали «Пристрасть» дуже вчасно.

Мрієте про романтичне освідчення в коханні з обручкою у вигляді корони, як у рекламі?

Взагалі так, адже я романтик, обожнюю пригоди, подорожі. Не впевнена, чого прагну:  такої пропозиції з перснем чи чогось іншого: все залежить від фантазії людини, яка мене полюбить і захоче відкрити своє серце. Головне, щоб це було романтично, незвично, незабутньо.

Як змінилося ваше життя після стрімкого злету? Як вам на смак популярність?

Знаєш, популярність  не така  солодка на смак, як може  здаватися. Шоу-бізнес − це не  тістечко  з  карамеллю. Треба  працювати  над  собою   весь  час. Сама я не змінилася, з’явилася  велика  відповідальність  перед слухачем, командою. Головне: я  можу  співати  свої пісні,  і  вони  подобаються! Це велике  щастя, за що дякую Богові!

1313350868_zlata_ognevich_3Пісні у вашому виконанні переважно ліричні, мелодійні. Хотіли би спробувати щось драйвове, динамічне, заспівати з рок-групою?

Так, я планую  розкритися в різних стилях, зокрема  ембіент з ідеєю використання шуму як музичного елементу.

До речі, ви любите рок-музику?

Так, у дитинстві слухала AC/DC, Scorpions, навіть балади  групи Metalica.

Безперечно, у вас з’явилось багато шанувальників. Можливо, спілкуєтесь з ними у соціальних мережах?

Я організувала конкурс в офіційній групі «В контакте», в якому прихильники надсилали відеовідповіді на питання про перший кліп  «Островлюбви», а потім один із них − автор чудових віршів − виграв вечерю зі мною в ресторані. Також нещодавно записала відеозвертання до прихильників, люблю влаштовувати інтерактиви і спілкуватись з слухачами.

Але мене немає «В контакте», є лише моя група,  для якої  деколи записую відеозвертання. А якщо хочу подивитись якісь новини «В контакте» в групі, то користуюся допомогою своїх адміністраторів. Тож знайти Злату Огневич «В контакте» і в «Одноклассниках» нереально, мене в соціальних мережах просто немає.

Щодо вашої творчості, які плани на найближчий час?

Зараз на Євробачення ми готуємо досить незвичний трек: ритмічний, веселий − це сюрприз для всіх шанувальників, вони побачать мене з іншого боку. У записі пісні взяли участь навіть такі інструменти, як чайник і зв’язка ключів.

До речі, про відбіркові тури  «Євробачення-2011». Кого бачите найсерйознішим конкурентом?

Найбільше сподобався  виступ гурту «ДахаБраха». Це крута  команда! Люблю етніку  у  музиці, мрію попрацювати над цим.

Яка атмосфера на відбіркових турах до «Євробачення»?

Приємно, що цього  року  організація  на  вищому рівні. Атмосфера  така, як   і  на  решті конкурсів. Є і  сльози, і  хвилювання, хтось не може знайти ключі від гримерної, а хтось −  і   свій  костюм. Ведучі − молодці, підтримують   нас   і   завжди   з  гарним  настроєм виходять в ефіри.

1313350869_zlata_ognevich_4Відомо, що ви брали участь у проекті «Народна зірка». Що надихнуло на  цей крок?

Дуже зраділа, дізнавшись про  формат   проекту −  виключно  живе  виконання. Там,  де музика, − там і я. А коли  побачила свого партнера  та почула його чудовий  голос,  вирішила  остаточно:  треба  взяти участь  та  здійснити мрію Асана!

Отримали позитивні емоції, враження від спілкування з простим народом?

Так, усі   учасники   дуже  живі, емоційні. Трапляються  кумедні  ситуації, особливо на репетиціях, хтось  не  туди   пішов, не там  вийшов, не те  заспівав. Дякую Каті Царик, що вона терпить всіх нас. А ще  кожного   разу   сумно, коли  пара  вибуває. Ми  вболіваємо один за  одного  та  відсилаємо СМС.

Увесь час робота, проекти, відбіркові тури. Вистачає часу на друзів, особисте?

Чесно кажучи, усі  сили   зараз  спрямовані   на  творчість, і на  особисте  життя   мало  часу, а  то й  взагалі  немає. Дякую   близьким   за   розуміння. Знаєш, мрію опинитися   на маленькому  острові, серед  океану,  і слухати морські  хвилі….

Якщо ми вже заговорили про особисте. Прихильників цікавить, чи  вільне серце Злати Огневич.

Особисте життя – це таємниця, нехай все залишиться cекретом, та можу зізнатися: перебуваю в стані закоханості завжди.

Зараз багато зірок знімають квартиру. А як щодо вас?

Я не виняток, оселилася у затишному районі Києва. Мрію  про свій  будиночок, де  зроблю дизайн  сама,   навіть  зараз дещо  малюю  та  вигадую і записую, адже  думки матеріальні. Щиро вірю у це!

Якому виду транспорту надаєте перевагу?

Коли  неймовірні корки на дорогах, хочеться   літати, як у   кінострічці «П’ятий  елемент». А  взагалі подобаються  зручні і  невеликі   автівки.

У кого вдягаєтесь? Маєте стиліста?

Мій стиліст − Вікторія Ольшевська. В неї дуже незвичні ідеї, вона створює не лише костюми, а й образи. Дещо я сама придумую і пропоную, потім ці знахідки втілюємо в життя.

Вас називають українською Ніколь Шерзінгер. Що скажете?

Я знаю, що  мене увесь час із кимось порівнюють. І  це нормально, я сама  так  роблю, коли   бачу  новий  фільм або  чую  нову   пісню. Проте час  розставить усе  на свої місця. Треба  бути самим  собою, тому що  інші  ролі  вже зайняті. 

І наостанок, що можете побажати  журналу «ANTURAZH» ?

Нехай у вашому журналі буде більше креативу, успішних творчих пошуків, щоби панувала любов,  всі співробітники  журналу завжди посміхались, зберігали тепло в серці і душі, щоб здійснювались всі мрії і всі були щасливі (я завжди за це) і моря позитиву!

Надія Лукавецька

Журнал ANTURAZH (Антураж)