Пластическая хирургия

Марія Породко: Погода в домі – справа рук жінки » ANTURAZH

Усім нам, навіть якщо надворі вітер, дощ і негода, хочеться, аби вдома було тепло і затишно. І стосується це великою мірою тепла людських сердець. Не секрет, що погодою в кожному домі завідує жінка. Від її мудрості, розважливості, розуміння та чуйності залежить багато. Створити домашній затишок і приємну атмосферу, посприяти, аби коханий чоловік забув про важкий і напружений робочий день, та допомогти порадами – ось першочерговий план дій сучасної жінки. Кожній дружині поруч із чоловіком хочеться почуватися як за стіною, проте і жінка має бути для свого коханого опорою та порадницею. Секретами про те, як утримувати у родині такий необхідний емоційний баланс, творити сімейну гармонію та при цьому залишатися привабливою, з журналом “ANTURAZH” ділиться Марія Породко.

Незважаючи на молодий вік, Марія Породко знає про всі тонкощі мистецтва бути жінкою.

Адже вже встигла стати люблячою дружиною і дбайливою мамою. Це не поспіх і не юнацький максималізм. А, вочевидь, – доля, характер і почуття.

Жінка розповідає, що для неї шлюб – це перш за все довіра і взаєморозуміння між чоловіком та жінкою. Тільки збудоване на таких підвалинах сімейне життя може бути щасливим. У нинішньому динамічному світі, де кар’єрні здобутки цінуються набагато вище за сімейні, є небагато тих, хто справді створює щасливу й міцну родину. Марія Породко належить саме до таких людей.

Незважаючи на те, що за її плечима – досвід роботи моделлю й отриманий ступінь магістра з міжнародних економічних відносин, вона не побоялася змінити пріоритети та зробити паузу у розвитку кар’єри. Натомість самоствердилася як жінка й мати.

1326397368_porodkoЩоразу, зустрічаючи свого чоловіка з роботи (а обранцем Марії є засновник та голова громадської організації “САМІ” Андрій Породко), намагається налаштувати його на сімейну та по-домашньому спокійну хвилю. Вислухає, заспокоїть, порадить… Але й розслаблятися подружжю не доводиться, адже тут підростає донечка Ренатка.

Марія розповідає, що в неї як у мами немає жодної паніки, пов’язаної з доглядом та вихованням малечі. Жінка припускає, що все це завдяки материнському інстинкту. Ренатка, у свою чергу, матусю тішить так само: ще не було такого, щоб маля пожаліло для когось свою іграшку.

Марія не лише виконує ролі мами і дружини, а й залишається вродливою. Заміжжя і народження дитини лише спонукало стати взірцем для дитини і предметом гордості для чоловіка. Навіть у домашній атмосфері Марія прагне мати гарний вигляд.

Жінка поділяє мудрість жінок Сходу, які переконані: не варто виглядати вдома абияк і водночас чепуритися для чужих людей. Марія намагається відвідувати салони краси, хоча зізнається, що для цього залишається мало часу. У підборі одягу користується послугами дизайнерів, зокрема Юлії Світи – не тільки подруги, а й порадниці у виборі і підтриманні стилю.

Марія впевнена, що ще встигне самореалізуватися професійно.

А наразі жінка – творець погоди у своєму домі, і може з гордістю перефразувати відомі слова: “Моя сім’я – моя фортеця”. Адже свою сім’ю-фортецю збудувати вже встигла.

Наталія Істоміна

Юлія Тунік-Чорна

Журнал ANTURAZH (Антураж)