Пластическая хирургия

Ірина Федишин: «Ставлю перед собою найвищі цілі» » ANTURAZH

Працьовита співачка Ірина Федишин не любить зупинятися на досягнутому. Після традиційних зимових гранд-шоу «Україна колядує» у Львівській опері, які відбулися з аншлагами, виконавиця готує черговий сольний концерт у Львівському цирку. Поміж цим знаходить час і на запис третього альбому «Пароль», і на свою сім’ю.

Ірино, минулоріч Ви встигли презентувати аж три свої відеороботи. Звідки стільки наснаги й працездатності?
Аби досягти успіху, потрібно багато працювати, рухатися вперед, не зупиняючись. Знявши одне відео, думаємо вже про наступне. Провівши один концерт, працюємо над другим. Мене надихає чоловік. За минулий рік зняли кліпи на пісні «Україна колядує», «Питай» і «Пароль». Перший кліп знімали у Карпатах, другий – у Львові. Над обома працював режисер Володимир Шурубура. Наступним став кліп на динамічну пісню «Пароль». Його зняли у Києві разом із режисером Олександром Філатовичем.

1334038488_ifГотуєте зараз третій альбом. Що слухачі у ньому для себе відкриють?
Альбом називатиметься «Пароль» і виглядатиме доволі різноманітним. Туди увійдуть як знані композиції («Пароль», «Питай», «Гітара», «Лише у нас на Україні»), так і нові пісні, яких ще ніхто не чув. Впевнена, альбом буде цікавим і слухачам сподобається.

Незабаром – черговий сольний концерт Ірини Федишин. Чим плануєте дивувати публіку цього разу?
Перед нами завжди стоїть висока планка. Зимові гранд-шоу «Україна колядує» відзначалися великими аншлагами. Тому й цього разу своїх гостей не розчаруємо. Зараз активно готуємося до концерту в Цирку 22 квітня. Мені шиють нові костюми, ми працюватимемо аж із трьома балетами. Слухачі побачать яскраві номери і постановки.

Ваш напружений робочий графік реалізовується на фоні нового амплуа – матері. Наскільки це внесло корективи у вашу роботу? Як вас із Віталієм змінило батьківство?
Я дуже багато часу приділяю дитині, намагаємось із Віталієм справлятися самі, інколи допомагає моя мама. Роботи і справді багато, але артисти мають змогу самі планувати свій графік та розпоряджатися часом. Тож вдається це все поєднувати. Ми з чоловіком дуже щасливі, радіємо кожному яскравому моментові з життя синочка – його усмішці, тому, як він бігає вдома, як у нього з’являються зубки… У нас завжди під рукою є відеокамера – зафіксовуємо радісні миті. Це для нас – новий етап у житті, який навіть неможливо описати словами. Батьківство не просто нас змінило, у нас з’явилося більше наснаги – є для кого жити і для кого працювати.

Ви швидко повернулися після пологів до звичної фізичної форми. У чому секрет? Як корегуєте свою фігуру?
Не маю секретів – така фігура у мене від природи, і я дуже цьому радію (сміється). Мабуть, усе залежить від психологічної налаштованості організму. Вагітною багато працювала і готувала себе до того, що на дев’ятий день після пологів маю виступи. Свою форму підтримую відвідуванням тренажерного залу і роботою, постійним рухом, танцями. А от на дієтах ніяких не сиджу. Інколи навіть після концертів, коли повертаємося знесилені о дванадцятій-першій ночі, можемо ситно поїсти те, що смакує (сміється).

Любите куховарити? Що готуєте для чоловіка?
Кожна жінка повинна вміти нагодувати свого чоловіка. Отож доводиться готувати (усміхається). Віталій – доволі вибагливий. Він любить, аби все було не просто смачно приготовлене, а й красиво подане. Тому я намагаюся робити щось цікаве, не просто картоплю чи макарони, а, скажімо, смачні стейки з лосося чи запечену форель.

Вони молодці, я їх підтримую. Вони випробовують свої сили й вміння, а у таких проектах величезна конкуренція і психологічне навантаження. У мене зараз чималі концертні навантаження, тож навіть у подібних шоу просто не можу брати участь. Та, думаю, якщо захочу, то в якийсь телевізійний проект занурюся – відчуваю, що мені це цікаво.

Розмовляла Юлія Тунік-Чорна

Журнал ANTURAZH (Антураж)