Пластическая хирургия

Дзідзьо: Розбираюся в ˝жіночих штучках˝! » ANTURAZH

Улюбленець публіки, майже народний артист Західної України Дзідзьо знайшов у своєму щільному гастрольному графіку вільну хвилинку, аби поспілкуватися з журналом ˝ANTURAZH˝ про свою популярність та особисте життя.

Чим зараз займаються Дзідзьо, Лесик та Юлік?
Їздимо по всій Україні з гастролями на нашій великій машині. Кожен там має своє місце. У Лесика там стоять його медіатори, а в Юліка – три зарядки до телефону. Маємо багато пісень – лише визначаємось із черговістю їхніх презентацій. Нова композиція – саме про нашу машину, кадилак Escalade, найбільший джип. Перевозимо у ньому всю команду та апаратуру. Бо, якщо ви не знаєте, Дзідзьова контора працює лише вживу. Тим артистам, які співають ˝під фанеру˝, незручно і невигідно з нами виступати.

Виношуєте плани їхнього привселюдного викриття?
Та я можу просто сказати: ˝Переді мною виступала артистка чи артист, який співав не по-справжньому˝. Це буде маленький відсів, треба брати сито в руки. Дзідзьо несе квіти артисту, а натомість забирає мікрофон. А людина далі співає. Тому його всі бояться.

Як Дзідзьо справляється зі славою, яка на нього нахлинула, з шаленством фанаток?
Ми всі – прості люди з села, які пройшли шлях до столиці. Ми бачили і сільський бар, де продають гречку і макарони, і ресторан з устрицями в Києві. Ми несемо позитив в народ, достукуємося до людей. Усе для того, аби всі гуртом співали нашу пісню ˝Ja cie kocham, I love you˝. А щодо фанаток – треба говорити з Юліком. Він трохи молодший, до нього пристають молоденькі дівчата. Я, як Дзідзьо з бородою, користуюся увагою фанаток від 35 до 60 років.

Ходите на світські заходи у халатах, спортивних костюмах… Як вас сприймає бомонд у сукнях і смокінгах?
Нехай усі ці артисти організують концерт і побачимо, чи зберуть вони стільки публіки, як Дзідзьо! Ми ментально з народом і ближче до людей. Зірки ˝непонятного происхождения˝ нав’язують своє бачення – це не запорука успіху.

Журнал ˝ANTURAZH˝ цікавиться особистим життям Дзідзя, Лесика та Юліка. Чи вільні їхні серця?
Наше серце відкрите для багатьох! Ми – команда, і ми – для всіх! А чи Дзідзьо має когось, чи Лесик – питайте через п’ять років.

Що Дзідзьо рекомендує дарувати дамам на різноманітні свята?
Думаю, найліпший подарунок – то гроші! В людини відразу світяться очі, вона починає думати, що ж за них купити. Але, крім того, Дзідзьо має великий смак. Він завжди вгадує, особливо щодо коштовностей та білизни. Дзідзьо вміє по долоні визначити, яку білизну купувати.

То Дзідзьо розбирається в ˝жіночих штучках˝?
Аякже! Знаю, де купувати білизну і скільки вона має коштувати, скільки – труси, а скільки – бюстгальтер. Якщо комусь пощастить, Дзідзьо зробить йому неймовірний подарунок, бо він це вміє.

Розмовляла Юлія Тунік-Чорна

Журнал ANTURAZH (Антураж)