Пластическая хирургия

Катя Осадча: «З голлівудськими зірками легше спілкуватись, аніж із нашими» » ANTURAZH

Щонеділі ми приковуємося до екранів телевізорів, аби не прогавити завжди яскравого та насиченого «Світського життя з Катериною Осадчою». Аби побачити відомих зірок у незручних ситуаціях, аби зазирнути за куліси чужого життя, врешті-решт, аби подивитися на новий капелюшок незмінної ведучої програми. Викроївши хвилинку у своєму більш ніж щільному графіку, Катя Осадча розповіла журналу «ANTURAZH» про свою роботу, відпочинок та, звісно, – кохання.

Про стосунки з Пономарьовим

Я вперше знялась у відеороботі – кліпі Олександра Пономарьова «Я знайду тебе, кохана». Ми з Олександром працюємо пліч-о-пліч ось уже другий сезон, на про- екті «Голос країни». А знаємо один одного сім років. Сашко – мій дуже добрий товариш, тому погодилась попрацювати з ним на знімальному майданчику. Зараз у мене є кохана людина, яка не має сто- сунку до шоу-бізнесу. Відпочиваю разом із нею від світського життя.

Про незручні запитання

Це – моя професія, тому жодних не- зручностей, ставлячи свої запитання героям програми, не відчуваю. Команда програми «Світське життя», її редактори висувають переді мною ті завдання, які я повинна виконати відносно гостей пе- редачі. До кожного заходу ми готуємося дуже ретельно і ґрунтовно, думаємо над запитаннями всією командою.

Про спілкування з голлівудськими зірками

Важко згадати, у кого я першого взяла інтерв’ю із закордонних зірок. Із тих інтерв’ю, які я робила тет-а-тет, най- більше запам’яталась розмова з Антоніо Бандерасом. Я неодноразово наголошую на тому, що з голлівудськими та світови- ми зірками набагато легше спілкуватися, аніж із деякими українськими. Адже вони дійсно – професіонали. Наприклад, Мадонна. Нещодавно вона презентувала свою кінострічку і хоче, аби її поди- вилась якнайбільша кількість людей. Тож намагається дати якомога більше інтерв’ю, бо знає: кожне з них – черго- вий шанс, що на її фільм прийде велика аудиторія глядачів. Мадонна дуже профе- сійно дає інтерв’ю, не каже, що на якісь питання хоче відповідати, на якісь – ні. Дуже зібрано слухає та сконцентровано відповідає на будь-яке запитання.

Про регламенти в інтерв’ю та привітність зірок

Усі прес-джанкети закордонних зірок суворо регламентуються, є спеціальні люди, які стежать за кожною хвилиною розмови. Трапляється, що після п’яти хвилин інтерв’ю камери просто вимика- ються і розмова завершується. Леонардо ДіКапріо, коли ми з ним спілкувались, був дуже привітним. Так само й Андже- ліна Джолі. Нещодавно повернулись із Москви, де розмовляли з «Гаррі Потте- ром» Деніелом Редкліффом. Він відчутно здивувався, що ми прилетіли з України спеціально для цієї зустрічі. Зізнався, що вболіває за Віталія Кличка і дуже хотів би зі спортсменом познайомитися. Ми пообіцяли Деніелу, що, коли він завітає до нас, познайомимо його і з Віталієм, і з Володимиром.

Про повсякденний стиль одягу

У мене дуже комфортна форма одягу на щодень – светри, джинси, взуття на плас- кій підошві. У житті взагалі не ношу під- борів, бо їх вистачає і на роботі. Люблю максимально зручний одяг, бо я багато пересуваюсь, літаю через Атлантику та сплю в літаку протягом восьми годин.

Про ді-джейство

Люблю цю справу. Час від часу виступаю на вечірках у нічних клубах. Не надто часто, бо задіяна у зйомках. Часу в мене і справді дуже і дуже мало…

Розмовляла Юлія Тунік-Чорна

Журнал ANTURAZH (Антураж)