Пластическая хирургия

Журнал

ico_news-17

Журнал

1306501412_anturazh7-obklСтильний журнал «ANTURAZH» – це нова течія в історії львівської преси. Глянцеве видання «ANTURAZH» тематично-різноманітне, розраховане на широку аудиторію читачів.

На своїх сторінках ми висвітлюємо новини шоу-бізнесу, світське життя, новини та події у сфері моди, спорту, автосвіту, політики, а також описуємо закулісне життя зірок та відомих у місті людей.

Журнал рекламується на усіх провідних телеканалах міста: ЗІК, Новий канал, 5 канал, НТА, ЛТБ, радіостанціях: Люкс FM та Галичина FM, біл-бордах, інтернеті: 1 млн. показів у банерній мережі регіону та соціальна мережа, пріоритет у найбільших тогових мережах преси: Інтерпрес та Преса.

Характеристика видання:

Формат видання: 215х285

Кількість сторінок: 76

Мова: українська, частково англійська

Читацька аудиторія: становить 35 тис. осіб.,основа аудиторії – 25– 55 років, різного соціального стану. Соціально активні, впевнені в собі, успішні чоловіки та жінки, хлопці і дівчата, які ведуть активний спосіб життя, відвідують світські заходи: вечірки, прем’єри, ресторани, магазини; багато подорожують, займаються спортом, вдосконалюють свій внутрішній світ.

Періодичність: 1 раз на місяць

Тираж: 10 тис. прим.

Журнал ANTURAZH (Антураж)