Пластическая хирургия

Реклама

ico_news-2-4

Реклама

Чому вигідна реклама в нашому журналі?

  • Журнал «Anturazh» пропонує співпрацю на основі розміщення реклами. Наш журнал допоможе вам створити яскраву та актуальну рекламу, успішно завоювати ринок споживачів. Реклама в журналі нашого формату приносить значні результати, ми допомагаємо збільшити число клієнтів, заохотити їх скористатися саме вашими послугами, спільно з клієнтами проводимо цікаві акції. В залежності від обраної вами площі та кількості виходів ми надаємо знижки до 50% (а особливо – у святковий період).
  •  Цінова політика видання цілком прийнятна, так як ціна на рекламу включає послуги дизайнера, журналіста та фотографа (за потребою). Часто рекламодавець подає в якості реклами цікаву статтю, яка містить інформацію про новинки даної галузі, цікаві та корисні поради, знайомство з певним видом послуг чи продукцією. Саме тому ми висвітлюємо всі сфери суспільного життя, щоб читач зміг знайти саме те, що його цікавить. Клієнт може стати обличчям своєї реклами, що значною мірою підвищує його рейтинг в очах інших клієнтів. Імідж журналу достатньо високий, так як ми є єдиним виданням Львова, яке за короткий проміжок часу встигло завоювати широку читацьку аудиторію та закріпити за собою статус авторитетного та стильного.
  • При розміщенні реклами завжди постає питання, яка реклама ефективніша. Але ми точно знаємо, що журнал такої категорії читають усі. Як відомо, рекламні газети мають вузьку спеціалізацію, тому знайшовши потрібну інформацію, людина не буде зберігати газету тривалий час. З журналом, а ще й з глянцевим, інша справа, Така преса завжди залишається і в будь-який момент її можна переглянути знову. Журнал беруть з собою у відпустку, відрядження, переглядають у вільний час. До того ж, «Anturazh» публікується і в електронному вигляді.
  • Звичайно, кожна реклама дає свій плюс, але неможливо розповсюдити листівки, постери, банери, плакати чи флаєри всюди. А от преса завжди потрапляє у кожен населений пункт по усьому місту, а віднедавна – і столиці. Ми допомагаємо читачу вибрати з-поміж такої великої кількості продуктів та послуг лише найкращі, враховуючи всі побажання та вимоги клієнта.

Формат видання: 210-275

Кількість сторінок: 76

Мова: українська, частково англійська

Колірність: 4+4

Папір блок: 115 г/м2

Папір обкладинка: 250 г/ м2

Тираж: 10 тис.прим.

Періодичність: 1 раз на місяць

Читацька аудиторія: 25 – 55р.

(різного соціального статусу)

Умови розповсюдження: безкоштовно (70% тиражу),

Торг. преса, інтерпреса, опера маркет (30% тиражу),

Сфера розповсюдження:

Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, відпочинково-розважальні заклади, борти літаків, нічні клуби, ресторани, готелі, автосалони, заправки, салони краси, торгівельні центри, фестивалі, конкурси краси, презентації, форуми, концерти, інші культурні заходи.

Пропонуємо Вам гнучку систему знижок!   

Запрошуємо до співпраці! 

Журнал ANTURAZH (Антураж)