Пластическая хирургия

Рейтинги

ico_news-5 РЕЙТИНГ НАЙЗАВИДНІШИХ КАВАЛЕРІВ ЛЬВОВА

310x250_1310297120_tabakov

Ви шукаєте багатого, красивого чоловіка? Тоді, милі панянки, цей рейтинг саме для вас! На цих сторінках ви побачите ТОП-15 найкращих львів’ян, які гідні називатись найбажанішими кавалерами нашогоміста. Це впливові люди, які досягли успіху у шоу-бізнесі, політиці, журналістиці, бізнесі, тобто кавалери на будь-який смак. Всіх потенційних наречених ми обирали за кількома критеріями – це фінансова забезпеченість, авторитетність, популярність, врода, моральність та інтелект. Тому, дівчата тримайтесь…

детальніше…

ico_news-5 РЕЙТИНГ НАЙКАПРИЗНІШИХ ЗІРОК ШОУ-БІЗНЕСУ

310x250_1310134000_8

Бути популярним модно, а капризним – престижно, але чому? В українському шоу-бізнесізіркипрагнутьскандалів, розпускаютьплітки і роблять все лише б піднятисвій рейтинг, а заодно й гонорари. Складаєтьсявраженнящобільшість готова виступатилише за наявності коньяку Hennessy, п’ятизірковогоготелю і космічноїсуми за співпід «фанеру». Рейтинг найкапризнішихзірок шоу-бізнесувикриваєвсіїхнібезглуздізабаганки і представляєвашійувазіхто є хтонасправді…

детальніше…

ico_news-5 РЕЙТИНГ НАЙСЕКСУАЛЬНІШИХ ФУТБОЛІСТІВ УКРАЇНИ

310x250_1310131487_shevchenko

“Ой, який хлопчик красивий бігає»,  часто такі слова можна почути, коли жінки переглядають футбол. Це наштовхує на висновок, що більшість представниць прекрасної статі дивляться гру мільйонів лише заради того, щоб задовольнити свої фантазії та мрії про справжніх чоловіків, помічаючи при цьому не майстерність та блискучу гру футболіста, а лише красиве обличчя, зачіску чи спортивне тіло гравця.

А хто ж є найсексуальнішим футболістом України? Чий вигляд найбільше приваблює жінок? Відповісти на ці запитання нам допоможуть три відомі жінки, справжні поціновувачки чоловічої краси. 

детальніше…

ico_news-5 РЕЙТИНГ НАЙУСПІШНІШИХ РАДІОВЕДУЧИХ ЛЬВОВА

310x250_1310130579_n-bychuk

Львівський радіопростір багатий на справжніх майстрів своєї справи, які з гордістю можуть називатися журналістами.  Одні живуть і працюють у Львові,  а інші рухаються вище, підкорюючи столицю. Хтось залишається на радіо, а хтось шукає себе в іншому амплуа. Та незважаючи на це, усі вони вправі називатися найуспішнішими.

детальніше…

ico_news-5 РЕЙТИНГ НАЙВПЛИВОВІШИХ ЖІНОК ЛЬВІВСЬКОГО ТЕЛЕПРОСТОРУ

310x250_1306528319_paraska2

Параскевія Дворянин, ведуча

програми «Репортер», ТРК «ЛЮКС» 

Перше місце у рейтингу найвпливовіших жінок у львівському телепросторі поправу посідає ведуча програми новин на ТРК «Люкс», шеф-редактор львівських новин на телеканалі «24» – Параскевія Дворянин.

Багато розмов точаться про її дружні стосунки з міськими чиновниками , зокрема мером Львова Андрієм Садовим, з яким вони товаришують вже більше 10 років. Серед близьких друзів Параскевії можна віднайти керівників департаментів ЛМР Олега Березюка та Остапа Процика.

Свій професійний шлях Параскевія Дворянин розпочинала ще у далекому 1991 році, коли на 4-му курсі, потрапила на практику в редакцію «Молоді України». Що було на той час дуже авторитетним виданням. У 1997 році розпочинається її співпраця з  ТРК «Люкс», де вона швидко робить приголомшливу кар’єру. Вже у 1999 році, будучи керівником інформаційного відділу радіо «Люкс», стає автором та керівником щоденних регіональних новин на відомому телеканалі. Згодом керує тижневою інформаційно-аналітичною програмою «Підсумки».

У 2005 роціпаніПараскевіястаєшеф-редактором ТРК «Люкс», а у 2007 отримуєпрестижнунагороду «Телетріумф» у номінації «Кращарегіональнапрограма». Зцього ж року очолюєтакожвідділльвівських новин на телеканалі «24». У даний час викладаєрадіожурналістику в ЛНУ ім.. І.Франка…

детальніше…

Журнал ANTURAZH (Антураж)