Пластическая хирургия

За лаштунками: Тамерлан та Олена Омаргалієва » ANTURAZH

RnB – стиль, який стрімко прямує всіма музичними хіт- парадами світу та завойовує перші cходинки хіт-парадів. Ось і в Україні з’явились справжні представники цього музичного напрямку, які увірвались у вітчизняний шоу-біз,  український аналог Емінема та Ріани − Тамерлан і Олена Омаргалієва – виконавці хіта, який з’явився майже у всіх мобільних телефонах, «Хочу с тобой».

Як двоє молодих виконавців знайшли один одного, які у них відносини, де живуть новоспечені зірки, на чому їздять. Щоб дізнатись все це журнал «ANTURAZH» спробував зазирнути в особисте і творче життя співаків.

Почнемо із Тамерлана. Ви, швидше за все, про нього чули як про сольного виконавця, що співпрацював з Імперією Лейбл славнозвісного Потапа, можете згадати дует з групою XS на пісню «Силиконовыемозги». Тамерлан є професійним спортсменом, близько 12 років присвятив дзюдо і самбо, є кандидатом в майстри спорту з дзюдо, брав участь у багатьох міжнародних змаганнях. З 16 років почав займатись музикою. Справжній успіх у Тамерлана з’явився після знайомства з директором продюсерської компанії MusicMotors Русланом Мінжинським, досить впливовою людиною в українському шоу-бізі. Восени 2009 року в ефіри музичних каналів потрапив кліп «Моє имя», де виконавець розповідає про своє життя, до речі, цей кліп увійшов у 20 найкращих в Україні. Гасло Тамерлана «Краще яскраво блиснути і  згоріти, ніж млосно жити і повільно тліти», тож і кар’єру свою виконавець теж  почав яскраво та стрімко.

Олена Омаргалієва, володарка звання «Кращий жіночий вокал RnB України-2009», з дитинства захоплена музикою, стала призером численних конкурсів і брала участь у багатьох успішних музичних проектах. Вона записала ряд музичних треків для рекламних роликів провідних брендів, стала голосом реклами кави Nesсafe і техніки Samsung в Україні. Протягом 2006-2009 років Олена в якості солістки співпрацювала з музичними проектами «D. Lemma» і «Don’ttouch», співала в групах «Карати», «XL Deluxe», «Lion» та іншими.

Об’єднались у дует дві зірки на початку 2010 року, після чого отримали запрошення від американської рекордингової компанії Universal і, поїхавши в Лос-Анджелес, почали записувати спільний альбом, який з’явиться в музичних магазинах вже незабаром. Під час роботи над платівкою співпрацювали  з лідерами американської хіп-хоп сцени SuperSako, який взяв участь у запису треку «Хочу с тобой» і Kobe. Ще у записі альбому взяв участь відомий російський репер та продюсер Домінк Джокер, який свого часу співпрацював з Тіматі.

Оскільки виконавці лише почали свій шлях у шоу-бізнесі, то поки що не мають власних авто, але все одно пересуваються на машинах лише представницького класу. З квартирами схожа ситуація: на даний момент обоє виконавців винаймають житло у Києві. «Ми плідно працюємо, і все, що заробляємо, вкладаємо у свою творчість, оскільки вважаємо, що вона дорожча, ніж будь-які авто та квартири».

Тамерлан і Олена так говорять про свій дует: «Ми − дві протилежності, які тягнуться один до одного… У боротьбі двох стихій народжується наша музика, але в цьому немає чіткого розрахунку. Ми робимо те, що відчуваємо, а отже, це виходить від душі».

1.Де ви познайомилися?

Тамерлан  і Олена: Так, як і знайомляться більшість людей у XXI столітті, через соціальну мережу «Однокласcники», довгий час спілкувались у всесвітній павутині, а потім зустрілись і одразу зрозуміли, що зможемо плідно співпрацювати.

2. Як вам вдалось почати записувати дебютний альбом у США, звідки з’явилися гроші та зв’язки?

Т. О: У США ми записали лише кілька пісень, хоча в майбутньому плануємо там записати англомовний альбом, з яким хочемо підкорити європейських та американських слухачів. Потрапити в американські рекордингові студії допоміг мій знайомий − репер SuperSako.

3.Кого вважаєте своїми друзями у шоу-бізнесі?

Т. і О.: Хмм… це важке запитання. Друзі − це поняття відносне, а ще у такій справі, як бізнес, який переплітається з шоу. Щоб нікого не образити, перераховувати їх не будемо.

4. Якщо б не музика, то у чому ви б себе реалізували?

Т.:  Я б, напевно, хотів стати морським котиком в спецпідрозділі воєнно-морського флоту.

О.: А я б стала спортсменкою або інструктором з фітнесу, це мені близьке.

5. Рецепт успіху від Тамерлана та Олени Омаргалієвої?

Т. і О.: Спершу потрібно набратись терпіння і повторювати собі: «Терпение и труд все перетрут».

6. Як у вас справи на особистому фронті?

Т. и О.: Поки що ніяк. Ми хочемо чогось досягнути, і нам потрібно дуже багато працювати. На жаль, у добі лише 24 години, тому нам  ледве вистачає часу на сон, не говорячи вже про особисте життя. Але надалі ми сподіваємось, що зустрінемо своїх половинок.

Чим здивуєте своїх прихильників найближчим часом ?

Тамерлан : У кінці жовтня виходить наш новий кліп «Всё будетхорошо!»

Алёна :  з нетерпінням очікуємо на його прем’єру, і маю надію, що спільна відео робота сподобається усім нашим слухачам.

7.  Що ви побажаєте для читачів журналу?

Т. і О.: Завжди гарного настрою, бо це найважливіше.

1311589161_image002

Журнал ANTURAZH (Антураж)