Пластическая хирургия

Іван Ургант (зіркова біографія) » ANTURAZH

Красунчик-ведучий Іван Ургант із шоу ˝Прожекторперісхілтон˝ – мрія багатьох дівчат. Привабливий, розумний, інтелігентний, Іван не тільки талановитий, але й непогано влаштувався в житті.

Іван народився у сім’ї актора театру і кіно, телеведучого Андрія Урганта та актриси Театру комедії Валерії Кисельової. Онук акторів Ніни Ургант і Льва Міліндера. У шкільні роки Іван потрапив у хорошу компанію, у нього відразу ж з’явилися друзі, які не пили, не палили, не лаялися і того ж вимагали від Урганта. Вони допомогли Івану пережити батьківське розлучення, навчили по-філософськи ставитися до труднощів.Перший заробіток – 3 рублі 50 копійок (колов лід біля ресторану ˝Чайка˝ в Ленінграді) – Іван Ургант витратив на платівку Rolling Stones. 

Навчаючись в академії, разом із актрисою Алісою Фрейндліх зіграв у виставі ДАВДТ ім. Товстоногова ˝Макбет˝. Оскільки грошей театральна діяльність забезпечувала мало, Іван почав працювати у нічних клубах. В одному – барменом, в іншому – вів стриптиз-шоу під псевдонімом Жан-Мішель, співав іспанською. 

Через два роки йому це набридло, і Іван повернувся до свого давнього захоплення – музики. За участю співака Максима Леонідова він записав альбом. У продаж диск не надійшов, всі екземпляри Іван роздарував своїм знайомим. У 1999 році Іван Ургант почав працювати на петербурзькій радіостанції ˝Супер-радіо˝. Потім потрапив на телебачення, де вів передачу ˝Петербурзький кур’єр˝. Пізніше були ˝Русское радио˝, ˝Хіт-FM˝, телеканал MTV (програма ˝Бадьорий ранок˝), ˝Росія˝ (шоу ˝Піраміда˝, ˝Народний артист˝). 

До Москви він поїхав ненадовго – заробити на ремонт. Однак квартира у Пітері досі без ремонту, а Іван досить непогано влаштувався в Москві. Вже й квартиру купив у знаменитому Будинку на набережній, яку він сам називає шпаківнею, тому що квартира знаходиться під самим дахом. З вікон відкривається вид на Кремль, Храм Христа Спасителя і знамениті сталінські висотки. Це слабка заміна рідному Пітеру, але дуже переконлива ілюстрація нового статусу Івана. Його оклад на Першому каналі, за підрахунками колег, вже давно перевищує платню Малахова, який донедавна вважався найдорожчим ведучим. З категорії молодих початківців-конферансьє, які готові вести шоу за три тисячі доларів, виріс до профі із запитами, майже як у Примадонни. І, кажуть, погоджується вести вечірки не менше ніж за 70 тисяч ˝зелених˝, а його участь у рекламних роликах обходиться в 150 тисяч євро.

Іван подарував мамі нову квартиру у красивому місці Пітера – в районі Сінної площі. За шикарний подарунок виклав майже півмільйона доларів. А для своєї сім’ї Ургант придбав особняк на Рубльовці.Зараз Іван одружений на Наталі Кікнадзе, з якою він вчився в школі. У травні 2008 року в пари народилася дочка, яку вирішили назвати Ніною на честь бабусі Івана. 

Ірина Березовська

Журнал ANTURAZH (Антураж)