Пластическая хирургия

Як відрізнити легенду Birkin від HERMES » ANTURAZH

ico_news-20-3

Як відрізнити легенду Birkin від HERMES

200x200_1334037904_ggg

Як і будь-яка брендова річ, Birkin є постійним об’єктом підробок. Відрізнити справжню сумку Hermes від її численних клонів можна за такими ознаками:

  • Ручки сумок від Hermes, по-перше, ідеально симетричні, а по-друге, їх роблять достатньо міцними і товстими, щоб витримати будь-яку вагу.
  • Правильні пропорції. Сторони сумки повинні відповідати пропорції 1:2.
  • Вага 35-сантиметрової (найпоширенішої) сумки – близько 1 100 грамів.
  • Еластична високоякісна шкіра. Якщо сумку пом’яти рукою, то справжня відразу відновить форму, а підробка залишиться деформованою.
  • Металева фурнітура найвищої якості, дуже гладенька і залишається такою навіть при активному використанні виробу.
  • Мініатюрні, але стійкі ніжки. Дизайнери придумали це для захисту від витирання та бруду. Оригінал, якщо його поставити на плоску поверхню, стоятиме тільки на цих чотирьох ніжках, а дно не торкатиметься поверхні.

1334037910_bekhemСумка Birkin – це найбажаніший предмет і стовідсоткова ознака розкоші для кожної модниці світу. Вартість виробу стартує від 7 тисяч доларів, середня вартість – 27 тисяч, і це, як розумієте, не межа. Але навіть якщо ви готові витратити на легендарну Birkin стільки грошей, навряд чи ви зможете просто прийти в магазин і придбати омріяний товар. Єдиний спосіб – офіційно замовити сумку у виробника – будинку моди Hermes – і… почекати зо півроку-рік, якщо ви живете у Франції або США, а то й усі три-п’ять, якщо йдеться про Україну.

За легендою сумка Birkin названа на честь відомої англійської актриси і моделі Джейн Біркін. Ідея створення народилася на борту літака, де поряд сидів пасажир, який здивовано дивився на величезну кількість речей, що вивалювалися з сумки сусідки. Джейн поскаржилася новому знайомому Жану-Луї, який виявився управляючим дому Hermes, що ніяк не може підібрати собі зручну торбинку. ˝Я зроблю вам сумку, з якою ви не розлучитеся ніколи˝, – пообіцяв Жан-Луї Дюма.

З сучасних зірок фанатичною прихильницею Birkin є Вікторія Бекхем. У її гардеробі можна нарахувати кілька десятків сумок різних моделей, кольорів і розмірів. Також щасливими власницями Birkin є Софія Коппола, Демі Мур, Кейт Мосс, Сара Джессіка Паркер та багато інших знаменитостей.

Сумку від Hermes виготовлено ​​зі спеціально обробленої телячої шкіри, а для окремих екземплярів використано шкіру крокодила. Фурнітуру виконано ​​із золота або паладію. Знаменита сумка закривається ключиком на замок і продається у коробці, яка вже сама є витвором мистецтва.

Зоряна Тур

ico_news-20-3 ico_archive-14

Голосування

Інтернет голосування за міс Ірпінь

ico_news-20-3 ico_news-20-3

Останні публікації

Журнал ANTURAZH (Антураж)