Пластическая хирургия

Розмова з кліпмейкером Семеном Горовим » ANTURAZH

Зірковий режисер та кліпмейкер Семен Горов поділився з нами своїми думками про творчість, планами на ˝Євробачення-2012˝ та мріями про подорожі.

Про роботу
Gorov Studio усі сили викладає на зйомки. Нещодавно знімали кліп для відомої актриси Олени Корикової. Поміж тим активно готуємось до ˝Євробачення-2012˝. Зніматимемо кліп Гайтані, продумуватимемо її виступ на конкурсі в Баку, робитимемо постановку номера… Є вже певні ідеї, задумки, але розповідати не буду – нехай глядачі побачать все на власні очі.

Про ідеї кліпів
Я слухаю музику, і образи самі народжуються в голові, в серці.Звісно, натхнення з’являється не завжди. Тоді раджусь з навколишніми, переглядаю якісь фільми, читаю книги чи їжджу кудись відпочивати. Інколи, коли пісня мені не подобається взагалі, відмовляюсь від роботи над її відеорядом. Люблю знімати прості життєві історії, які найчастіше базуються на стосунках між чоловіком і жінкою.

Про примхи зірок
В усіх нас є свої примхи. Якщо наші з артистом погляди на людей чи суспільство у творчості не збігаються – нам з ним не по дорозі. Скажімо, якісь расистські чи ксенофобські настрої… Трапляються суперечки, творчі дискусії. Завжди намагаюсь знайти спільну мову. Я – режисер, тож мене слухаються на знімальному майданчику (сміється).

Про улюблені роботи
З останнього мені найбільше запам’яталась робота над кліпом на пісню Гайтани ˝Шахтар – чемпіон!˝. Знімали на ˝Донбас Арені˝. Багато світла, безліч людей, велика масовка, футболісти… Було надзвичайно цікаво!

Про знайомство з дружиною
З Яною познайомились на знімальному майданчику – знімали кліп у нічному клубі. Вона там танцювала. Почали спілкуватися, декілька разів випили кави, повечеряли удвох… Полонила мене своїми танцями та красою. Зараз вона займається ресторанним бізнесом.

Про стосунки з екс-дружиною
Зі Сніжаною (телеведуча Сніжана Єгорова) у нас залишились нормальні людські стосунки. Адже у нас – спільні діти, двоє донечок.

Про подорожі
Люблю подорожувати! Новий рік зустрічав в Індії. Багато де мандрував, але зараз хотілося б побачити Китай, Японію. Приваблюють східні напрямки. Ще не був у Бразилії – поїхав би і туди.

Розмовляла Юлія Тунік-Чорна

Журнал ANTURAZH (Антураж)