Пластическая хирургия

Обличчя з обкладинки

ico_news-28-2 Наталка Карпа: «Хочу бути слабкою жінкою за плечима сильного чоловіка»

310x250_1344413884_3

Заслужена артистка України Наталка Карпа – активна і харизматична жінка, яка своєю енергієюживить не лише власний проект, а й усе своєдітище – продюсерський центр KARPARATION.

Журналу «ANTURAZH» Наталка розповіла протворчі плани, зміни в житті молодшої сестри, особисті драми та мрії про власну сім’ю.

детальніше…

ico_news-28-2 Ірина Федишин: «Ставлю перед собою найвищі цілі»

310x250_1334038464_if2

Працьовита співачка Ірина Федишин не любить зупинятися на досягнутому. Після традиційних зимових гранд-шоу «Україна колядує» у Львівській опері, які відбулися з аншлагами, виконавиця готує черговий сольний концерт у Львівському цирку. Поміж цим знаходить час і на запис третього альбому «Пароль», і на свою сім’ю.

детальніше…

ico_news-28-2 Марія Собко: «Хіти виконують серцем»

310x250_1329345187_sobko-1

Співачка Марія Собко принципово не платить за появу в теле- і радіоефірах, не припиняє процес творчого пошуку і вірить у доброзичливі стосунки в шоу-бізнесі. 

детальніше…

ico_news-28-2 Марія Породко: Погода в домі – справа рук жінки

310x250_1326397352_porodko1-2

Усім нам, навіть якщо надворі вітер, дощ і негода, хочеться, аби вдома було тепло і затишно. І стосується це великою мірою тепла людських сердець. Не секрет, що погодою в кожному домі завідує жінка. Від її мудрості, розважливості, розуміння та чуйності залежить багато. Створити домашній затишок і приємну атмосферу, посприяти, аби коханий чоловік забув про важкий і напружений робочий день, та допомогти порадами – ось першочерговий план дій сучасної жінки. Кожній дружині поруч із чоловіком хочеться почуватися як за стіною, проте і жінка має бути для свого коханого опорою та порадницею. Секретами про те, як утримувати у родині такий необхідний емоційний баланс, творити сімейну гармонію та при цьому залишатися привабливою, з журналом “ANTURAZH” ділиться Марія Породко.

детальніше…

ico_news-28-2 Ярослав Гінка – УДАРний депутат

310x250_1326394505_ginka-2

Ще рік тому ніхто і не сподівався, що команда молодих ентузіастів на чолі з Ярославом Гінкою, тоді ще не дуже відомим громадським діячем, так стрімко увірветься на політичну арену міста та області. Сьогодні лідер місцевого осередку партії “Удар” здобув авторитет не тільки колег, але й мешканців Львова як талановитий політик, який прагне змінити обличчя міста.

детальніше…

ico_news-28-2 Дана Москва – успішна в кар’єрі, щаслива в житті

310x250_1312047880_dsc_2688

Ми звикли чути одні і ті ж імена, бачити одні і ті ж обличчя, спостерігати за витівками зірок, але погодьтеся: серед нас є багато тих, кого ніхто не знає, але вони живуть своїм життям, мають родини, успішно працюють і досягають висот, вважають себе щасливими людьми. Дана Москва, на перший погляд, − звичайна львів’янка, але насамперед це жінка, яка знає, чого хоче і тільки завдяки цьому досягла бажаного. Вона відомий юрист, політик, бізнес-леді і громадський діяч. Про неї не говорять, про неї не пліткують, вона не є публічною особою, та це не заважає їй бути успішною.

детальніше…

ico_news-28-2 Карло Саркісян (інтерв’ю)

310x250_1311590853_bez-imeni-1

Карло Саркісян: «навчився відрізняти тих, хто потребує, від тих, хто робить вигляд»

Більшість теперішніх політиків виголошують палкі промови про патріотизм, аргументуючи це тим, що вони щирі українці, але є люди, які, хоча і не є за походженням українцями, роблять багато добрих справ для своєї другої батьківщини. Одним із яскравих прикладів є Карло Саркісян, який зміг у важкі для нашої країни часи започаткувати власну справу та створити численні робочімісця. Це історія людини, що знає, як долати труднощі. 

детальніше…

ico_news-28-2 ОКСАНА РОДАК: “ДІВЧИНА МОЖЕ ЗАРОБИТИ 200$ – 500$ ЗА ПОКАЗ”

310x250_1310295931_dsc_7484-copy

Оксана Родак – одна з ключових фігур львівського модельного бізнесу. В минулому успішна київська топ-модель. Деякий час працювала разом із Владою Литовченко у дирекції модельного агенства «Karin». Опісля засновує кілька своїх власних агенцій під назвою «KSENIAR. MODELS». Переїхавши до Львова Оксана відкриває власний бізнес і в нашому місті, стає засновником та директором відомого бренду «ANTURAZH», який об’єднує модельну агенцію, глянцевий журнал та професійну фотостудію. Про закулісне життя моделей, гонорари та перспективи у модельному бізнесі спілкуємося з Оксаною Родак у відвертому інтерв’ю.

детальніше…

ico_news-28-2 Історія успіху Оксани Родак

310x250_1306531294_img_9216-kopiya

Про особливості та специфіку модельного бізнесу ми поспілкуємося з Оксаною Родак – директором модельної агенції «Anturazh», яка нещодавно відкрилась у Львові. Оксана Родак в минулому відома київська топ-модель, а тепер успішна бізнес-леді, засновниця кількох модельних агенцій, які активно функціонують не тільки в межах України, але й займають провідні позиції на міжнародному ринку.

детальніше…

Журнал ANTURAZH (Антураж)